BİZ KİMİZ?

Pop Corner  markasının kurucusu Can Yörükoğlu, 2010 senesinde New York’ta hukuk fakültesinden mezun oldu. 2012 yılına kadar bu alanda edindiği iş tecrübelerinin ardından, ticaret hayatına Pantone Beachwear’in distribütörlüğünü yaparak başlamış oldu.

Flash Tattoos, Case Scenario, Maison Labiche, MY JEMMA, Izipizi (See Concept), Les Artists, KYME Eyewear, Thewhitebrand, La Reveche, MOSES, Bling2o, WOUF gibi markaları Türkiye pazarına tanıttı ve distrübütürlüğünü üstlendi. Harvey Nichols Dubai, Beymen, Vakkorama, Harvey Nichols Turkey, Harvey Nichols Kuwait gibi büyük perakendecilerle çalışan Can Yörükoğlu, 2016 senesinde, farklı markaları aynı çatı altında barındıran Pop Corner’ı kurdu.


Pop Corner, dünyadaki trendleri  sürekli takip ederek, genç, dinamik ve ‘cool’ markalarla iş birliği yaparak eğlenceli ve erişilebilir ürünleri müşterilerine sunmayı hedefliyor. Pop Corner’ın  ‘Oh So Pop’  sloganı da, anlık trendleri yakalayan, bulunduğu yere bu renk katan, fark yaratan ve eğlenceli markaların bir arada bulunduğu ‘pop’ kimliğini yansıtıyor.