GİZLİLİK İLKELERİ

Popcorner.com.tr, siz değerli üyemize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 
bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir.


Popcorner sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında, sadece Agumigu bünyesinde kullanılmaktadır. Popcorner, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Popcorner.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.popcorner.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Popcorner iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyelerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyelerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Popcorner'dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak haftalık mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Popcorner veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Popcorner.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Popcorner
T. +90212 438 32 21
E. info@popcorner.com.tr