MÜLKİYET HAKLARI


 

Popcorner markasının ve sitenin mülkiyeti Eskin Yatırım Tekstil İthalat İhracat Ltd. Şti.'e ait olup, site Eskin Yatırım Tekstil tarafından işletilmektedir.

Bu bağlamda, Popcorner markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı ESKİN YATIRIM'a ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da ya ESKİN YATIRIM'a aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

Popcorner tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik Popcorner'ın fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.
 
Popcorner’nun önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Popcorner’ın herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında Popcorner’ın her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

Popcorner'ın site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.